Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partner TLK-ONE-CUP

Dobrá zpráva pro všechny účastníky TLK-OPEN-CUP! Každý aktivní účastník turnajů má možnost na e-shopu www.rakety-online.cz nakoupit jakékoliv zboží za velkoobchodní hráčské ceny (míče, rakety, boty, oblečení, atd.). Podmínky naleznete na odkaze: https://www.rakety-online.cz/cs/program-pro-zavodni-hrace/ (pročíst celou stránku - je to sice delší, ale týká se vás pouze začátek a konec). Nebo stačí, když se zastavíte na jejich prodejnu do Příbora-Prchalova a vše vyřídíte tam.

 

Ve zkratce řečeno:
1. Pokud nějaký hráč bude chtít vědět, za kolik by u nás nakoupil nějaký produkt, ať nám napíše e-mail na adresuvelkoobchod@rakety-online.cz, ve kterém bude uvedena jeho adresa + telefon a odkaz z vašich stránek, kde je vidět jeho aktivita v turnaji pro aktuální sezónu. Na základě tohoto mu vytvoříme hráčský účet a po přihlášení do tohoto účtu na e-shopu www.rakety-online.cz už uvidí, za jakou cenu může daný produkt nakoupit, případně si ho objedná.
2. Druhou variantou je, že se staví rovnou na prodejnu do Příbora-Prchalova a vše vyřídí tam. Stačí jen říct, že je aktivní účastník TLK-OPEN-CUP.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář